Vegas

Vegas

Запрошуємо в захоплюючу подорож на комфортабельному паті басі Вегас. Неймовірна атмосфера, незабутній відпочинок - це те, що подарує вам найприємніші і пам'ятні враження.

Якщо ви ще ніколи не каталися на паті басі, відкрийте для себе нову сторінку в житті. Ми подбаємо про те, щоб поїздка пройшла на вищому рівні. Сьогодні організовувати вечірки в автобусі можна і в Україні. Наш сервіс абсолютно не гірше європейського і надає великий спектр можливостей.

Осту вливаючи вибір на Vegas, ви отримуєте порцію адреналіну, драйву і втілення своїх найсміливіших ідей. Настав час розважатися і відпочивати!

Переваги паті баса

Оригінальний дизайн. На тлі інших транспортних засобів наш автобус яскраво виділяється, його складно не помітити. Оформлення всередині не менш чудово, підібрано зі смаком і сучасними тенденціями.

Практичність. Є вбудовані меблі, комунікації. Простір розподілено грамотно, дозволяє спокійно пересуватися, танцювати і розважатися.

Індивідуальний підхід. Паті бас актуальний для різних свят, знаменних дат, романтичних і дружніх зустрічей. Замовити автобус можна в будь-який сезон і на будь-яку кількість часу.

Приємні бонуси. Атмосфера веселощів досягається завдяки різним елементам - музичне оформлення, караоке, дискотека, забавні конкурси, вікторини, квести, фотосесії. Повітряні ліхтарі, гелієві кульки, мильне і лазерно шоу. Послуги діджея, бармена-офіціанта, досвідченого водія.

Ми готові вислухати всі ваші побажання і втілити їх в реальність. Відпочинок в Вегасі автономний і затребуваний навіть на час карантину. Ви самостійно формуєте компанію і захищені від зовнішніх контактів. Можете сміливо запрошувати на вечірку друзів і родичів, вносячи різноманітність у спільне дозвілля.

Позбавляйтеся від негативу, розслабляйтеся на повну котушку, адже це життєва необхідність.

Гарантуємо повну конфіденційність, надійність і відповідальність. Цінуємо вашу довіру і прагнемо його виправдати!

PARTY BUS & LIMOUZINE KIEV

Чому обирають PARTY BUS?

Тільки у нас вибухова суміш розкішного автомобіля, клубу, ресторації та каракое-бару у кожному нашому Патібасі
  • АКЦІЇ ТА ПОДРАУНКИ
  • БАРНА СТІЙКА
  • ПЛАЗМОВІ ПАНЕЛІ
  • 40 000 ПІСЕНЬ В КАРАОКЕ
  • ЛАЗЕРНЕ ШОУ
  • ПОТУЖНИЙ ЗВУК
  • КЛІМАТ КОНТРОЛЬ
  • ДОСВІЧЕНИЙ ВОДІЙ
Отправить заявку