Silver

Silver

Шикарний паті бас для запальних вечірок. Сучасний, комфортний і незвичайний. Ви будете підкорені їм з першого погляду, отримаєте масу позитивних емоцій. Справжня пригода, наповнене яскравими миттєвостями, надзвичайними відкриттями. Відмінна можливість внести різноманітність у своє життя, відволіктися від суєти, відпочити.

Запрошуйте друзів і вирушайте в захоплюючу подорож. В якості платформи використовуйте комфортабельний паті бас Сільвер. Це величезний автобус з унікальною атмосферою, який покатає вас по вибраному маршруту. Локація може бути абсолютно будь-яка, в залежності від ваших побажань. Дозвольте собі розслабитися і відкрийте для себе нову, яскраву сторінку в житті.

Паті баси користуються великою популярністю в багатьох містах Європи. Сьогодні насолодитися креативними поїздками є і в Україні. Досить замовити паті бас, а ми подбаємо, щоб вам все сподобалося.

Чому Silver?

Це одне з кращих транспортних засобів нашого автопарку. Потужний агрегат, який справляється з будь-яким навантаженням, акуратно пересуваючись по дорозі. Гарантуємо безпеку. за кермом паті баса знаходиться досвідчений водій, він впевнено керує автобусом, незважаючи на час доби.

Головні переваги:

Ексклюзивний дизайн. Барвисті відтінки заворожують погляд, дозволяють виділитися на тлі натовпу. Заслуговує на увагу оригінальне оформлення салону автобуса. Здається, що там абсолютно інший світ, ніж за вікном.

Функціональність. Зручні меблі, наявність комунікацій створюють атмосферу комфорту і практичності.

Великий спектр можливостей. Ви можете організувати тематичну вечірку, фотосесії, романтичне побачення, відзначити знаменну дату або зустрітися з друзями. Привід може бути будь-який, як і програма вечірки. Елементи, які барвисто її доповнять, ми надамо. Музичний супровід, лазерне або мильне шоу, повітряні ліхтарі, гелієві кульки, конкурси, вікторини, квести та інші захоплюючі моменти.

Паті бас Silver - це необмежені можливості і суцільний потік позитиву.

PARTY BUS & LIMOUZINE KIEV

Чому обирають PARTY BUS?

Тільки у нас вибухова суміш розкішного автомобіля, клубу, ресторації та каракое-бару у кожному нашому Патібасі
  • АКЦІЇ ТА ПОДРАУНКИ
  • БАРНА СТІЙКА
  • ПЛАЗМОВІ ПАНЕЛІ
  • 40 000 ПІСЕНЬ В КАРАОКЕ
  • ЛАЗЕРНЕ ШОУ
  • ПОТУЖНИЙ ЗВУК
  • КЛІМАТ КОНТРОЛЬ
  • ДОСВІЧЕНИЙ ВОДІЙ
Отправить заявку