Monster Truck

Monster Truck

Яскраві емоції - найкращий спосіб в боротьбі з нудьгою. Якщо вам подобається рух і хочеться нових фарб, пропонуємо покататися на Монстр-траку. Це один з найбільш крутих паті-басів нашого автопарку, що користується великою популярністю.

Гарантуємо незабутні враження і комфорт пересування, незважаючи на складність маршруту. Позбавляйтеся від негативних думок, дозвольте собі розслабитися і зануритися в іншу атмосферу, де панує драйв і позитив. Така психологічна струс необхідна кожній людині, незалежно від роду діяльності та віку.

Переваги

- Ексклюзивний дизайн. Соковита забарвлення і прикольні малюнки приковують погляд. Хіба, що не відмінна можливість виділитися на тлі натовпу?

- Комфорт. Для пасажирів оснащені зручні сидіння. 12 посадочних місць. На них приємно розташуватися, вирушаючи в захоплюючу подорож

- Додаткові можливості. Замовляючи поїздку, ви отримуєте послуги Monster-host. Це фотограф-аніматор, бармен-стюард, Monster-водій, надійний помічник і охоронець. І це абсолютно безкоштовно!

- Розваги на будь-який смак. Караоке з понад 40 000 пісень, шоу мильних бульбашок, бар монстрів, танцювальний майданчик з мега лазерним шоу і димогенератором, небесні ліхтарики, гелієві кулі. Фотосесія і відеозйомка.

- Індивідуальний підхід. Маршрут розробляється спільно і включає екскурсії, зупинки, активне проведення часу - квести, конкурси, гуморини, вікторини. І все це на свіжому повітрі на тлі мальовничих пейзажів.

- Поїздки доступні в будь-який сезон і можуть стати справжньою окрасою будь-якого заходу. Необов'язково чекати спеціального приводу, замовити поїздку можна в будь-який час. Це відчутно піднімає настрій.

Збирайте друзів і запрошуйте їх на Монстр-трак. Ми зробимо все, щоб поїздка пройшла на вищому рівні. Кваліфікований сервіс, прийнятні розцінки, висока якість і безпеку автомобіля допоможуть в цьому. Втілимо в реальність всі ваші мрії, оскільки має великий досвід в сфері розваг.

Наповнюйте життя яскравими фарбами і цінуйте кожну мить!

PARTY BUS & LIMOUZINE KIEV

Чому обирають PARTY BUS?

Тільки у нас вибухова суміш розкішного автомобіля, клубу, ресторації та каракое-бару у кожному нашому Патібасі
  • АКЦІЇ ТА ПОДРАУНКИ
  • БАРНА СТІЙКА
  • ПЛАЗМОВІ ПАНЕЛІ
  • 40 000 ПІСЕНЬ В КАРАОКЕ
  • ЛАЗЕРНЕ ШОУ
  • ПОТУЖНИЙ ЗВУК
  • КЛІМАТ КОНТРОЛЬ
  • ДОСВІЧЕНИЙ ВОДІЙ
Отправить заявку