Monster Buggy

Monster Buggy

Жадаєте яскравих емоцій і незабутніх вражень? Тоді наша пропозиція саме для вас. Знайомтеся - Баггі-монстр! Унікальний і єдиний автомобіль в Україні. Вражає своїми розмірами, формою, забарвленням і нереальними можливостями. Брутальний красавчик на ім'я «божевільний Макс» або «Бетмобіль» (називайте його так, як вам більше подобається) переверне вашу свідомість. Сподобається цінителем гострих відчуттів. Прекрасний вибір для захоплюючих розваг зі значною порцією адреналіну. Перед ним неможливо встояти, він вабить і підкорює.

Особливості Monster Buggy

Над розробкою автомобіля попрацювала команда професіоналів, використовуючи інноваційні технології та найкращі матеріали. Кожна деталь чітко продумана, ефективно справляється з поставленим завданням, забезпечуючи повноцінну роботу всіх механізмів.

Переваги:

Ексклюзивний дизайн, що заворожує погляд.

Потужний двигун - близько 500 кінських сил.

Місткість. В автомобілі передбачено 12 сидячих місць, оснащених сучасним обладнанням безпеки.

Витривалість. Ця диво-техніка стійко витримує великі навантаження, має високу прохідність.

Такий паті-бас ідеально прикрасить будь-яку вечірку, подарує неймовірний драйв і позитив.

Кататися на Баггі-монстра - суцільне задоволення. На ньому весело пересуватися в будь-який час року і в будь-яких умовах. Правда, автомобіль без навісу, тому в дощову погоду є шанс гарненько промокнути.

Автомобілем управляє досвідчений водій, з легкістю пересуваючись по найважчим ділянкам. Велика швидкість або повільний темп - у кожного свої пріоритети. Доречно заздалегідь попередити водія про те, на який спосіб їзди йому орієнтуватися.

Збирайте дружну компанію і вирушайте в незабутню подорож на «божевільному Макса», отримуючи барвисті враження. Поїздка подарує можливість насолодитися яскравими пейзажами, відобразити на фотознімках найбільш яскраві моменти і відкрити для себе абсолютно нову сторінку в житті.

Не пропустіть шанс приєднатися до захоплюючого розваги і замовте прямо зараз поїздку на цьому унікальному паті-басі.

PARTY BUS & LIMOUZINE KIEV

Чому обирають PARTY BUS?

Тільки у нас вибухова суміш розкішного автомобіля, клубу, ресторації та каракое-бару у кожному нашому Патібасі
  • АКЦІЇ ТА ПОДРАУНКИ
  • БАРНА СТІЙКА
  • ПЛАЗМОВІ ПАНЕЛІ
  • 40 000 ПІСЕНЬ В КАРАОКЕ
  • ЛАЗЕРНЕ ШОУ
  • ПОТУЖНИЙ ЗВУК
  • КЛІМАТ КОНТРОЛЬ
  • ДОСВІЧЕНИЙ ВОДІЙ
Отправить заявку