Golden Prime

Golden Prime

Паті-бас - прекрасна можливість поринути в атмосферу вечірки на колесах. Якщо ви втомилися від суєти, занудьгували за яскравими емоціями, спробуйте змінити картинку. Це допомагає розширити світогляд, оновити енергетичний потенціал.

Зверніть увагу на Golden Prime - мобільний розважальний комплекс з великими можливостями. Автобус гармонійно поєднує елементи подорожей і забав. Відмінний вибір для будь-якого святкового заходу і креативного відпочинку.

Особливості паті-баса

- Дана модель автобуса виділяється ексклюзивним дизайном. Красиві візерунки, золоті відтінки. Внутрішньо оформлення Голден-Прайм виконано зі смаком, виглядає вишукано, цікаво.

- Зручність. В автобусі розташована функціональна меблі, комунікації і все, що необхідно для комфортного перебування.

- Все для вечірки! Набір досить великий і включає: світломузичне супровід; караоке з базою понад 40 000 пісень; танцпол з мега лазерним шоу; небесні ліхтарики для запуску в небо; гелієві кулі для конкурсів і веселі голоси; запрошення, шоу мильних бульбашок, бар і ChillOut-зона.

Надаються послуги професійного ведучого-аніматора, бармена-стюарда, помічника водія. Допомога у фотосесіях і відеозйомці.

- Індивідуальний підхід. Завжди можна домовитися, з огляду на всі побажання клієнта, включаючи розробку маршруту із зупинками та екскурсіями. Програма вечірки супроводжується цікавими конкурсами, вікторинами, розіграшами і гумором.

Замовити паті-бас Голден-Прайм актуально для урочистих заходів - весілля, день народження, професійне свято, зустріч з друзями. Привід може бути абсолютно будь-який, а якщо його немає, то можна придумати. Автобус місткий і розрахований на велику компанію.

Зробимо все, щоб ви залишилися задоволені поїздкою, отримали шикарні враження. Гарантуємо високу якість сервісу, безпеку пересування, насичену розважальну програму. Скільки часу триватиме вечірка, в якому форматі вона пройде - вирішуєте тільки ви. Ніяких обмежень!

Поспішайте наповнити своє життя приємними емоціями!

PARTY BUS & LIMOUZINE KIEV

Чому обирають PARTY BUS?

Тільки у нас вибухова суміш розкішного автомобіля, клубу, ресторації та каракое-бару у кожному нашому Патібасі
  • АКЦІЇ ТА ПОДРАУНКИ
  • БАРНА СТІЙКА
  • ПЛАЗМОВІ ПАНЕЛІ
  • 40 000 ПІСЕНЬ В КАРАОКЕ
  • ЛАЗЕРНЕ ШОУ
  • ПОТУЖНИЙ ЗВУК
  • КЛІМАТ КОНТРОЛЬ
  • ДОСВІЧЕНИЙ ВОДІЙ
Отправить заявку