Infinity

Infinity

Немає можливості піти в ресторан? Не турбуйтеся. Ми все владнаємо і подбаємо про те, щоб ресторан приїхав до вас сам. Це дозволить приємно провести час, відпочити, насолодитися вишукане атмосферою і смаком вишуканих страв.

Зустрічайте - сучасний паті-бас Infinity!

Переваги

Мобільний ресторан розташований у великому комфортабельному автобусі. Він привертає увагу зовнішнім дизайном і оригінальним оформленням. Паті-бас створює абсолютну автономію і незалежність. Зібратися невеликою компанією або запросити багато друзів - вирішуєте тільки ви. Ваша вечірка нікому не буде доставляти дискомфорту, а гості зможуть відчувати себе вільно і розкуто.

 

Дизайн. Заслуговують на увагу яскраві соковиті кольори. Вони підкреслюють особливість атмосфери, піднімають настрій. Створено реалістичний ефект присутності всіх атрибутів, властивих ресторану - люди, офіціанти, голоси на кухні, шум розбитого посуду, жива ресторанна музика.

Комфорт. Автобус Інфініті оснащений необхідним набором меблів, яка поєднує в собі практичність і естетику. Передбачені комунікації, оптимальний температурний режим, освітлення.

Ексклюзивні пропозиції. Ви можете самостійно підібрати стиль для вечора. Барвисті пляжі океану, засніжені гори, безкраї простори, співаючий весняний ліс - варіантів безліч. Будь-який варіант викликає позитивні емоції, наповнюючи серце радістю і щастям.

Індивідуальний підхід. Сценарій заходу обумовлюється заздалегідь, враховуючи всі побажання клієнта. Це дозволяє створити ідеальну обстановку, яка втілює все, навіть нереальні мрії. Можливі зупинки, екскурсії, розважальна програма, фото- і відеозйомка.

У мобільному ресторані Інфініті можна організувати романтичне побачення, зустріч з друзями і близькими. Це актуально навіть під час карантину, оскільки ви самі вибираєте людей, з якими будете мати контакт.

Не бійтеся наповнювати яскравими фарбами своє життя. Позитивних емоцій ніколи не буває багато і вони вкрай необхідні всім, навіть занадто зайнятим людям. Знайдіть час для приємних моментів, а ми зробимо все, щоб поїздка вам сподобалася.

PARTY BUS & LIMOUZINE KIEV

Чому обирають PARTY BUS?

Тільки у нас вибухова суміш розкішного автомобіля, клубу, ресторації та каракое-бару у кожному нашому Патібасі
  • АКЦІЇ ТА ПОДРАУНКИ
  • БАРНА СТІЙКА
  • ПЛАЗМОВІ ПАНЕЛІ
  • 40 000 ПІСЕНЬ В КАРАОКЕ
  • ЛАЗЕРНЕ ШОУ
  • ПОТУЖНИЙ ЗВУК
  • КЛІМАТ КОНТРОЛЬ
  • ДОСВІЧЕНИЙ ВОДІЙ
Отправить заявку