Diamond

Diamond

Розслабляйтеся і насолоджуйтеся життям в сучасному паті-басі - Даймонд. Це крутий автобус, призначений для вечірок на колесах. Ефектне поєднання елементів подорожей і розваг. Дивовижна атмосфера, яка заворожує, дозволяючи зануритися в світ вічного свята. Прекрасний спосіб в боротьбі з поганим настроєм і стресами.

Віддаючи перевагу саме цій моделі з нашого автопарку, ви будете приємно здивовані як дизайном, так і можливостями транспортного засобу.

Особливості

Ексклюзивне оформлення. В автобусі переважає червоний колір. Соковитий і яскравий відтінок кидається в очі, піднімаючи настрій. Величезний танцпол, оксамитові дивани, барна зона з елітного дуба, що збільшують візуальний простір дзеркала, неонова підсвітка, якісний звук, яскраве освітлення. Неймовірно стильна і шикарна обстановка.

Функціональність. Грамотне планування простору і наявність необхідних комунікацій. Паті-бас оснащений набором меблів, яка створює комфорт.

Возможности. Аренда пати-баса Diamond подразумевает получение целого ряда услуг: караоке из более 40 000 песен; шоу мыльных пузырей, танцевальная площадка; небесные фонарики, гелиевые шары фотосессия и видеосъёмка.

Для гостей вечірки працює ресторан і бар. Досвідчений діджей подбає про музичний супровід вечірки, а ви зможете почути улюблені хіти. Чи не дадуть занудьгувати конкурси, вікторини і квести. - Індивідуальний підхід. Програма вечірки обмовляється заздалегідь, включаючи індивідуальні побажання клієнта. Також розробляється маршрут, зупинки і екскурсії. Ми зробимо все, щоб ви залишилися задоволені поїздкою і отримали незабутні враження. Гарантуємо висококваліфікований сервіс, безпечне пересування по вулицях міста. Працюємо в будь-який сезон, незважаючи на дощ або сніг.

Час, проведений в Даймонд, стане для вас незабутнім. Оренда доступна на різну кількість годин, а розцінки прийнятні, не виключені спеціальні знижки.

PARTY BUS & LIMOUZINE KIEV

Чому обирають PARTY BUS?

Тільки у нас вибухова суміш розкішного автомобіля, клубу, ресторації та каракое-бару у кожному нашому Патібасі
  • АКЦІЇ ТА ПОДРАУНКИ
  • БАРНА СТІЙКА
  • ПЛАЗМОВІ ПАНЕЛІ
  • 40 000 ПІСЕНЬ В КАРАОКЕ
  • ЛАЗЕРНЕ ШОУ
  • ПОТУЖНИЙ ЗВУК
  • КЛІМАТ КОНТРОЛЬ
  • ДОСВІЧЕНИЙ ВОДІЙ
Отправить заявку