MANHATTAN

MANHATTAN

Забудьте про проблеми і турботи! Організуйте захоплюючу вечірку в абсолютно новому форматі. Це гарантія феєричних емоцій, незабутніх вражень.

Вечірки в автобусі користуються великою популярністю в різних куточках світу. Щоб насолодитися її смаком, тепер необов'язково їхати за кордон. Скористайтеся нашим унікальною пропозицією, щоб переконатися в тому, що життя прекрасне і радісна. Замовте паті-бас і вирушайте в захоплюючу прогулянку по нічному місту.

Музика, танці, подорожі, позитивна атмосфера - все це наш новий мобільний клуб MANHATTAN.

Особливості паті-баса

Клуб розташований у великому комфортабельному автобусі. Гармонійне поєднання подорожей і активного відпочинку.

Переваги Манхеттена:

- Стильний дизайн. Зовні автобус виглядає дуже презентабельно і яскраво. Внутрішньо облаштування ще більш ефектно. На тлі інших транспортних засобів паті-бас виділяється, привертаючи увагу.

- Функціональність. В автобусі знаходиться все необхідне для проведення грандіозних вечірок та урочистих заходів. Зручні меблі, сучасне обладнання, комунікації.

- Великі можливості. Замовлення паті-баса має на увазі розваги з елементами;

- лазерного і Бублей-шоу;

- гелієвих кульок;

- повітряних ліхтарів;

- караоке з набором з понад 40 000 пісень;

- послуги професійного бармена-офіціанта, DJ-MC-ведучого, досвідченого водія.

Вибираючи Манхеттен, отримуєте шикарну вечірку на колесах. Це набагато краще стандартного походу в танцювальний клуб. Ідеальний варіант для дня народження, весілля або іншої знаменної дати.

Вдалий вибір для тих, хто хоче зібрати своїх друзів, щоб повеселитися, але не має для цього відповідного простору. Наш автобус місткий, в ньому комфортно буде себе відчувати як маленька, так і велика компанія.

Паті-бас ламає стереотипи щодо традиційних святкувань, пропонуючи креативне рішення. Можна розслабитися, відволіктися від монотонності сірих буднів, поринути в світ свята. Це найкращі ліки від нудьги і зневіри, а привід для веселощів не треба шукати, він сам знайдеться.

PARTY BUS & LIMOUZINE KIEV

Чому обирають PARTY BUS?

Тільки у нас вибухова суміш розкішного автомобіля, клубу, ресторації та каракое-бару у кожному нашому Патібасі
  • АКЦІЇ ТА ПОДРАУНКИ
  • БАРНА СТІЙКА
  • ПЛАЗМОВІ ПАНЕЛІ
  • 40 000 ПІСЕНЬ В КАРАОКЕ
  • ЛАЗЕРНЕ ШОУ
  • ПОТУЖНИЙ ЗВУК
  • КЛІМАТ КОНТРОЛЬ
  • ДОСВІЧЕНИЙ ВОДІЙ
Отправить заявку