Avatar

Avatar

Пориньте в світ пригод і фентезі! Сучасний комфортабельний паті-бас Аватар допоможе в цьому. Це простір, свобода рухів, ексклюзивні можливості і надзвичайно яскраві враження. Поїздка в такому автобусі викличе бурю позитивних емоцій, дозволить відволіктися від монотонності буднів, внесе яскраві фарби в життя.

Паті-баси користуються великою популярністю у всьому світі. Тепер відчути їх красу можна і в Україні. Досить залишити заявку на оренду транспортного засобу. Якщо виберете варіант Avatar, будете приємно здивовані. Вам точно захочеться знову повторити подібну поїздку, адже вона має набагато більше переваг на відміну від звичайних транспортних засобів. Навіть, якщо це найкрутіший автомобіль.

Тому що:

Ексклюзивний дизайн. Модель паті-баса представлена ??в оригінальному оформленні. Використано яскраві соковиті відтінки, які привертають увагу і зачаровують. На вулиці автобус виглядає незвично, а опинившись в ньому всередині - хочеться залишатися там, як можна довше.

Функціональність. Простір оформлено зі смаком, облаштовано необхідними меблями і комунікаціями. Замовляти вечірки на колесах є в будь-який сезон і в будь-яку погоду.

Безпека. Автобус акуратно пересувається по дорозі, ним керує досвідчений водій. Можна спокійно розслабитися і бути впевненим, що все добре.

Унікальні можливості. Ви можете влаштувати вечірку на свій смак або скористатися нашими підказками. Організуємо забавні конкурси, вікторини, квести, мильне і лазерне шоу, караоке, дискотеку, фото- і відеозйомку. Повітряні ліхтарі, гелієві кулі, послуги діджея і бармена-офіціанта. Список досить великий, розрахований на різні вимоги.

Індивідуальний підхід. Врахуємо всі побажання клієнта, щоб поїздка пройшла саме так, йому хочеться. Зупинки, екскурсії, прогулянки на свіжому повітрі, кількість часу оренди паті-баса обмовляється заздалегідь.

PARTY BUS & LIMOUZINE KIEV

Чому обирають PARTY BUS?

Тільки у нас вибухова суміш розкішного автомобіля, клубу, ресторації та каракое-бару у кожному нашому Патібасі
  • АКЦІЇ ТА ПОДРАУНКИ
  • БАРНА СТІЙКА
  • ПЛАЗМОВІ ПАНЕЛІ
  • 40 000 ПІСЕНЬ В КАРАОКЕ
  • ЛАЗЕРНЕ ШОУ
  • ПОТУЖНИЙ ЗВУК
  • КЛІМАТ КОНТРОЛЬ
  • ДОСВІЧЕНИЙ ВОДІЙ
Отправить заявку